Kaszuby - Kaszeb.pl, Kościerzyna, Kartuzy, Bytów
Kaszuby - Środa, 20 marca 2019 - Joachima, Kiry, Maurycego

Rozkłady jazdy

Baner B1

Sonda

Czy wezmą Państwo udział w wyborach parlamentarnych 9 października?

głosuj

Ostatnio dodane obiekty

Nasi partnerzy

dodaj wpis !!!Katalog firm w serwisie kaszeb.pl

Ułan Spa

CENTRUM UŁAN SPA to wyjątkowy kompleks położony na Kaszubach, to idealne miejsce na relaks dla osób ceniących komfort i wysoką jakość obsługi. Komfort i wygodę oferujemy Państwu w stylowo urządzonych pokojach 1- ,2- i 3- osobowych. Wszystkie pokoje wyposażone są w TV, telefon, szlafroki, oraz mają zapewniony bezpłatny, przewodowy dostęp do internetu. Wrażenie wyjątkowej wygody potęgują przestronne i nowoczesne łazienki. Komfort pokoi podkreślają stylizowane meble, krzesła oraz nastrojowe oświetlenie. Każdy, kto spędzi w naszych pokojach chociaż jedną noc, w pełni zrozumie znaczenie słów: komfort i wygoda.

Ułan Spa 77-100 Bytów, Tartaczna 10
0598226647
hotel@ulanspa.pl
www.ulanspa.pl

[ Hotele ] [ Restauracje ] [ Organizacja Imprez ]

Dzwoniąc powołaj się na serwis kaszeb.pl

 

Magnolia- dom letniskowy

Dom letniskowy Magnolia znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Krajobrazowego Dolina Słupi. Swoim klientom oferuje do wynajęcia 5 pokoi z wyposażonymi łazienkami.

Magnolia- dom letniskowy 77-100 Bytów 1 Soszyca k/Bytowa, Soszyca 12
608 17 38 48, 091 8124413
edmundpiotrowski@o2.pl
www.magnolia.kaszuby.pl

[ Kwatery prywatne ] [ Agroturystyka ] [ Pensjonaty ]

Dzwoniąc powołaj się na serwis kaszeb.pl

 

Domek na Kaszubach

Oferta skierowana jest do osób ceniących sobie wypoczynek poza miastem, na otwartej przestrzeni i blisko jeziora. Domek, który Państwu proponujemy jest ogrodzony, posiada własną dużą bo aż 1150m2 działkę, gwarantuje to Państwu zachowanie prywatności oraz bezpieczeństwa podczas wypoczynku.

Domek na Kaszubach 83-400 Kościerzyna, Dobrogoszcz
606 41 90 66
biuro@iv.pl
www.domeknakaszubach.pl

[ Domki letniskowe ] [ Kwatery prywatne ]

Dzwoniąc powołaj się na serwis kaszeb.pl

 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytowie

Zajmujemy się organizacją imprez sportowych oraz wynajmem obiektów sportowych. Oferujemy Państwu również usługi noclegowe na wysokim poziomie wśród pięknych krajobrazów o najwyższej klasie czystości.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytowie 77-100 Bytów, Mickiewicza 13
(059) 822 22-57; 725-128-755
sekretariat@mosir-bytow.pl
www.mosir-bytow.pl

[ Ośrodki sportu i rekreacji ] [ Domki letniskowe ] [ Organizacja Imprez ]

Dzwoniąc powołaj się na serwis kaszeb.pl

 

Kaszubski Park Etnograficzny

Początki Muzeum we Wdzydzach Kiszewskich sięgają 1906 r. Jego twórcy Teodora i Izydor Gulgowscy byli założycielami, pierwszego na ziemiach polskich, muzeum na wolnym powietrzu. Urządzili je w XVIII – wiecznej gburskiej chałupie, którą odkupili od miejscowego gospodarza - Michała Hinca. Tam zgromadzili, typowe dla tego czasu, sprzęty domowe i gospodarskie oraz cenną kolekcję złotem haftowanym czepców, obrazów malowanych na szkle i ceramiki.

Kaszubski Park Etnograficzny 83-406 Wąglikowice, Wdzydze
(0 58) 686-11-30
muzeum@muzeum-wdzydze.gda.pl
www.muzeum-wdzydze.gda.pl

[ Muzea ] [ Atrakcje turystyczne ] [ Muzea ]

Dzwoniąc powołaj się na serwis kaszeb.pl

 

Muzeum Akordeonu

Muzeum Akordeonu to jedyne w Polsce i trzecie w Europie muzeum o takim niespotykanym profilu. Ekspozycja w muzeum jest niezwykle interesująca. W sumie jest to 117 instrumentów z całego świata, w tym zbiór instrumentów polskich, zarówno tych produkowanych przed wojną, jaki i tych powstałych po wojnie, w słynnej bydgoskiej fabryce akordeonów.

Muzeum Akordeonu 83-400 Kościerzyna, Długa 31
586849362
akordeony@koscierzyna.gda.pl
www.muzeum.koscierzyna.gda.pl

[ Muzea ] [ Ośrodki kultury ] [ Zabytki ]

Dzwoniąc powołaj się na serwis kaszeb.pl

 

Muzeum Hymnu Narodowego w Będominie

Muzeum Hymnu Narodowego w Będominie – oddział Muzeum Narodowego w Gdańsku – mieści się w barokowym dworku z początku XVIII wieku, w którym urodził się Józef Wybicki, twórca „Mazurka Dąbrowskiego”. Dwór otoczony jest zabytkowym parkiem, w którym rosną piękne drzewa – pomniki przyrody, wśród nich liczący ponad 400 lat „Dąb Wybickiego”.

Muzeum Hymnu Narodowego w Będominie 83 - 422 Nowy Barkoczyn, Będomin
(58) 687 71 83
mhn@muzeum.narodowe.gda.pl
www.muzeum.narodowe.gda.pl/mod.php?dz=39

[ Muzea ] [ Atrakcje turystyczne ]

Dzwoniąc powołaj się na serwis kaszeb.pl

 

Gołubieński Ogród Botaniczny

Gołubieński Ogród Botaniczny w Kaszubskim Parku Krajobrazowym rozpoczął swoją działalność już w 1983 roku. Dzisiaj ogród zajmuje niewiele około 2,12 ha terenu, ale można tu zobaczyć ok. 4000 gatunków roślin z różnych stref klimatycznych naszej planety (w tym około 150 gatunków chronionych).

Gołubieński Ogród Botaniczny 83-316 Gołubie, Botaniczna 21
(058) 684-36-08

[ Atrakcje turystyczne ] [ Ogrody ]

Dzwoniąc powołaj się na serwis kaszeb.pl

 

Villa Rusticana

W sercu Szwajcarii Kaszubskiej, krainy tysiąca jezior, na szczycie łysej Góry, z dala od ludzi znajduje się VILLA RUSTICANA. Jest to miejsce urokliwe, wręcz magiczne, pozwalające na doskonały wypoczynek.

Villa Rusticana 83-328 Sianowo, Cieszonko 102
58 685 58 47
rusticana@villarusticana.pl
www.villarusticana.pl

[ Hotele ] [ Przyjęcia weselne ] [ Organizacja Imprez ]

Dzwoniąc powołaj się na serwis kaszeb.pl

 

Czarny Kos- komfortowe apartamenty na Kaszubach

Czarny Kos to miejsce, które stworzyliśmy dla Państwa z myślą o wygodnym i aktywnym wypoczynku. Nasze komfortowe apartamenty położone są w spokojnej, pięknej, skąpanej w śpiewie ptaków okolicy na skraju Szwajcarii Kaszubskiej, nad jeziorem Głębokim, a jednocześnie jedynie 25 km od Trójmiasta i morza. W Czarnym Kosie oferujemy do Państwa dyspozycji: kort tenisowy, saunę, fitness, bilard, plac zabaw dla dzieci. Jeżeli zapragną Państwo odpocząć w ciszy i zieleni zapraszamy do baru z tarasem wychodzącym na staw i ogród. Pobliskie lasy, rozciągnięte na morenowych wzgórzach, jezioro i rezerwat przyrody Jar Raduni to znakomite tereny do uprawiania turystyki rowerowej, kajakowej i pieszej. Do dyspozycji naszych gości jest 19 komfortowych apartamentów trzy i dwu pokojowych z łazienkami i TV, a także wolnostojący dom. W każdym z nich znajduje się aneks kuchenny z lodówką, kuchenką, zmywarką, naczyniami i sztućcami. W apartamentach jest dostęp do internetu. Pobyt w apartamentach z aneksem kuchennym to doskonały sposób na rodzinny odpoczynek. Dysponujemy także zapleczem do organizowania szkoleń i imprez dla firm. Z radością pomożemy Państwu jak najlepiej spędzić wolny czas na Kaszubach i w Trójmieście. Czarny Kos serdecznie zaprasza.

Czarny Kos- komfortowe apartamenty na Kaszubach 83-330 Borkowo, Letniskowa 10
586818106
info@czarnykos.pl
www.czarnykos.pl

[ Pensjonaty ] [ Hotele ]

Dzwoniąc powołaj się na serwis kaszeb.pl

 

Stowarzyszenie AGRO-KASZUBY Powiatu Bytowskiego

Kaszuby, kto o nich nie słyszał! A perłą Kaszub jest Ziemia Bytowska. Kraina to przepiękna, dziewicza, spokojna, urokliwa, ciekawa, zachwycająca, gościnna, czysta, tajemnicza... Trudno opisać wszystkie jej uroki, klimaty, smaki i zapachy - trzeba to zobaczyć, poczuć i doświadczyć...

Stowarzyszenie AGRO-KASZUBY Powiatu Bytowskiego 77-100 Bytów, Wojska Polskiego 33
59 822 48 04
agrokaszuby@agrokaszuby.com.pl
www.agrokaszuby.com.pl

[ Agroturystyka ] [ Kwatery prywatne ]

Dzwoniąc powołaj się na serwis kaszeb.pl

 

Muzeum Ziemi Kościerskiej

Ekspozycja muzealna pod nazwą "Kościerzyna i Ziemia Kościerska" znajduje się w zabytkowym Ratuszu Miejskim w Centrum Kościerzyny.

Muzeum Ziemi Kościerskiej 83-400 Kościerzyna, ul. Rynek 9
(058) 680-04-88
muzeum@koscierzyna.gda.pl
www.muzeum.koscierzyna.gda.pl

[ Muzea ] [ Atrakcje turystyczne ] [ Zabytki ]

Dzwoniąc powołaj się na serwis kaszeb.pl

 

Wieżyca

Wieżyca jest najwyższym wzniesieniem Niżu Polskiego, jak również najwyższym wzniesieniem Niżu Środkowoeuropejskiego, mierzy 328,6 m n.p.m. Góra położona jest około 15 kilometrów od Kartuz w kierunku południowo-zachodnim, niespełna kilometr od szosy łączącej Egiertów i Kościerzynę. We wsi Wieżyca znajduje się stacja kolejowa, a sama wieś położona jest 1000 m na północ od słynnego szczytu. Na Wieżycy znajduje się stok narciarski, wyciąg oraz wieża widokowa im. Jana Pawła II

Wieżyca

[ Atrakcje turystyczne ] [ Ośrodki sportu i rekreacji ]

Dzwoniąc powołaj się na serwis kaszeb.pl

 

Dworek szlachecki w Sikorzynie

Dworek szlachecki w Sikorzynie popularnie jest nazywany Dworkiem Wybickich - ze względu na to, że w swoim czasie w jego historii pojawili się właściciele o takim nazwisku. W roku 1998 dworek został zakupiony przez Lech Zakrzewskiego- konserwatora zabytków z Gdańska, który odnowił i udostępnił zwiedzającym ten wspaniały zakątek kultury kaszubskiej.

Dworek szlachecki w Sikorzynie

[ Atrakcje turystyczne ] [ Muzea ]

Dzwoniąc powołaj się na serwis kaszeb.pl

 

Muzeum Kolejnictwa, Skansen Parowozownia Kościerzyna

Skansen „Parowozownia Kościerzyna" jest oddziałem Muzeum Ziemi Kościerskej.Otwarcie skansenu nastąpiło w listopadzie 1992 zaś widniejąca na budynku parowozowni data 1929 jest datą powstania obecnego budynku parowozowni. Obecnie skansen działa pod nazwą Muzeum Kolejnictwa i jest jednym z oddziałów Muzeum Ziemi Kościerskiej.

Muzeum Kolejnictwa, Skansen Parowozownia Kościerzyna 83-400 Kościerzyna, ul. Towarowa 7

[ Atrakcje turystyczne ] [ Muzea ]

Dzwoniąc powołaj się na serwis kaszeb.pl

 

Kalwaria Wielewska

Kalwaria Wielewska to drugi (po Kalwarii Wejherowskiej) obiekt tego typu na Kaszubach, położony malowniczo na wzgórzach otaczających Wiele i Jezioro Wielewskie. Fundatorami Kalwarii byli ks. Józef Szydzik, oraz właściciel gruntów Durajewski.

Kalwaria Wielewska

[ Atrakcje turystyczne ] [ Kościoły ]

Dzwoniąc powołaj się na serwis kaszeb.pl

 

Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin

Obraz Matki Bożej z Dzieciątkiem Jezus na ręku, znajdujący się w kościele farnym Świętej Trójcy w Kościerzynie, od dawna otaczany jest szczególną czcią przez wiernych Kościołowi Kaszubów, którzy chętnie uczęszczają do tego sanktuarium na odprawiane ku czci Maryi nabożeństwa.

Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin 83-400 Kościerzyna, ul. Kościelna 5
(058) 686-26-51
sanktuarium@sanktuarium.pl
www.sanktuarium.pl

[ Atrakcje turystyczne ] [ Zabytki ] [ Kościoły ]

Dzwoniąc powołaj się na serwis kaszeb.pl

 

Muzeum Zachodnio-Kaszubskie

Muzeum zostało utworzone w styczniu 1972 roku, zajmuje północne, najstarsze skrzydło zamku zwane Domem Zakonnym oraz dwie przylegające do niego Baszty: Młyńską i Prochową jak również kurtynowy mur obronny. W muzeum funkcjonują dwa działy: etnograficzny i artystyczno-historyczny. Zbiory etnograficzne obejmują grupy narzędzi i sprzętów dokumentujących stan kultury materialnej południowo-zachodniej części Kaszub. Zbiory artystyczno-historyczne stanowią następujące zwarte kolekcje eksponatów: kolekcja sztuki sakralnej, kolekcja rzeźby. Muzeum posiada największą w Polsce kolekcję prac Józefa Chełmowskiego.

77-100 Bytów, ul. Zamkowa 2
059/ 822-26-23

[ Atrakcje turystyczne ] [ Muzea ]

Dzwoniąc powołaj się na serwis kaszeb.pl

 

Pokoje, mieszkania, domki - Chmielno! Tanio, blisko jeziora

Obiekt położony w odległości 100m od Jeziora Kłodno i 300m od kąpieliska strzeżonego nad Jeziorem Białe - Kłodno, wokół domu ogród z miejscem do wypoczynku, miejscem na grilla.

83-333 Chmielno, ul. B. Grzędzickiego 1
728833277
ajmadame@tlen.pl

[ Kwatery prywatne ]

Dzwoniąc powołaj się na serwis kaszeb.pl

 

Wielka Polana

Wielka Polana EKOTUR to tanie wczasy i wypoczynek w lesie, w komfortowych domkach kempingowych! Domki zlokalizowane są w atrakcyjnym miejscu o niepodważalnych walorach krajobrazowych i przyrodniczych, usytuowane na polanie, między drzewami i otoczone ze wszystkich stron lasem. Cieszy cisza, spokój, piękno przyrody oraz: świeże powietrze, las, dużo zieleni, jeziora z wieloma gatunkami ryb, strumyk a wszystko to przy towarzystwie zajęcy, skowronków, sów, puchaczy, bocianów, żurawi...

77-133 Kramarzyny, Kramarzyny
506018887
eko-tur@wp.eu

[ Domki letniskowe ]

Dzwoniąc powołaj się na serwis kaszeb.pl

 

Ostrzycka Gościna U Maryli

Organizujemy pobyty wypoczynkowe, pobyty świąteczne, szkolenia, konferencje, wesela, przyjęcia okolicznościowe, bale sylwestrowe i karnawałowe, kuligi.

83-311 Ostrzyce, Droga Kaszubska 19 A
58 684 16 18
recepcja@umaryli.pl

[ Pensjonaty ]

Dzwoniąc powołaj się na serwis kaszeb.pl

 

Domki Ostrzyckie

Mam do zaoferowania domki letniskowe w cichym i spokojnym miejscu nad jeziorem, z dala od wszelkiego zgiełku i gwaru miasta. Istnieje możliwość wędkowania, korzystania z wysepki na której znajduje się wiata z grillem, na którym można zjeść złowioną przez siebie rybkę w pobliskim jeziorze Węgleszyńskim. Domek z antresolą, składa się z 3 pokoi sypialnych, salonu połączonego z aneksem kuchennym, tarasem, łazienka, telewizja satelitarna, lodówka, ogrzewany. Agroturystyka Kaszuby - domek letniskowy.

83-311 Ostrzyce, ul. Droga Kaszubska 56
58 684 17 89
biuro@zajazd-ostrzycki.com

[ Domki letniskowe ]

Dzwoniąc powołaj się na serwis kaszeb.pl

 

Park Miniatur

Statua Wolności, Krzywa Wieża z Pizy, Chrystus Zbawiciel z Rio de Janerio, a także sanktuarium z Sianowa, kartuska kolegiata i zamek krzyżacki z Bytowa - to tylko niektóre z 20 miniatur budowli, które można już podziwiać w Stryszej Budzie.

[ Atrakcje turystyczne ] [ Muzea ]

Dzwoniąc powołaj się na serwis kaszeb.pl

 

Leśniczówka Róg

Jezioro, ryby, las, cudna okolica. łódka i 2 kajaki do Państwa dyspozycji. Czeka na Państwa drewniany domek dla 4 osób, w pełni urządzona kuchnia, łazienka z ciepła wodą lub pokój w leśniczówce dla 2 lub 3 osób z aneksem kuchennym, łazienka, tv sat w pokoju.

77-143 Studzienice, Róg 1
692341100
szwiesia@wp.pl

[ Domki letniskowe ]

Dzwoniąc powołaj się na serwis kaszeb.pl

 

Wynajem pokoi i kajaków GUCIO

Witam.Do dyspozycji gości są trzy pokoje dwuosobowe,wspólne:łazienka, wyposażony aneks kuchenny, kącik z TV i DVD, meble ogrodowe, miejsce na grilla i ognisko. Wieś Sobącz leży nad dużym i malowniczym jeziorem-mamy kajaki. Otaczają nas łąki, lasy,dzikie stawy,kojąca cisza. Ceny:30PLN/osobodoba,dzieci 25PLN/doba,piesek 10PLN./doba. ZAPRASZAMY na KASZUBY!

83-420 Sobącz, Liniewo
694-353-847 660-316-068
bernadka.blok@wp.pl

[ Atrakcje turystyczne ] [ Kwatery prywatne ]

Dzwoniąc powołaj się na serwis kaszeb.pl

 

Fundacja Skansenu Pszczelarskiego

Cele działalności Fundacji:
1. Wspieranie działalności w dziedzinie rękodzielnictwa.
2. Wspieranie rozwoju języka regionalnego.
3. Ochrona środowiska naturalnego z pszczelarskiego punktu widzenia.
4. Działalność międzynarodowa - programy wymiany doświadczeń.
5. Prowadzenie działalności wydawniczej i szkoleniowej.

83-330 Żukowo, Dworcowa 4
586859863
jelinski3@tlen.pl

[ Ośrodki kultury ] [ Muzea ]

Dzwoniąc powołaj się na serwis kaszeb.pl

 

Zamek w Bytowie

Zamek w Bytowie jest zabytkową budowlą w stylu gotyckim. Zbudowana na przełomie XIV i XV wieku kilkukrotnie była niszczona po czym odbudowywana. Zamek pełnił m.in. rolę strażnicy granicznej, siedzibę administracji krzyżackiej oraz zajazdu dla rycerstwa zachodnioeuropejskiego, podążającego do stolicy państwa krzyżackiego w Malborku.

[ Atrakcje turystyczne ] [ Zabytki ] [ Zabytki ]

Dzwoniąc powołaj się na serwis kaszeb.pl

 

Kamienne Kręgi w Węsiorach

Cmentarzysko w Węsiorach znajduje się na północnym brzegu jeziora Długie, i znajduje się zaledwie 1,5 km od wsi. Węsiorowska nekropolia składa się z dwóch elementów – kurhanów oraz kręgów kamiennych. W latach 1955-1963 przeprowadzono prace wykopaliskowe przez zespół Katedry Archeologii Uniwersytetu Łódzkiego.

[ Atrakcje turystyczne ]

Dzwoniąc powołaj się na serwis kaszeb.pl

 

Kręgi Kamienne w Odrach

Rezerwat Przyrody "Kręgi Kamienne" funkcjonuje już od 15 września 1958 a uzyskał status prawny na mocy Zarządzenia Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego. Jest to największy w Polsce rezerwat chroniący Kamienne kręgi, a drugi co do wielkości tego typu rezerwat w Europie. Obszar rezerwatu wynosi około 17 ha, a na jego terenie znajduje się cmentarzysko plemienia Gotów- liczące 10 pełnych kręgów, fragmenty 2 kolejnych oraz około 30 kurhanów.

[ Atrakcje turystyczne ]

Dzwoniąc powołaj się na serwis kaszeb.pl

 

Gospodarstwo Agroturystyczne LOBELIA

Do LOBELII, kto przyjedzie, ten się nigdy nie zawiedzie. Bo tu cisza, spokój błogi, tu się kończą polne drogi. To krajobraz z baśni wzięty - nad jeziorem zapach mięty, mgły nad łąką i nad tonią, które zmierzchem, świtem gonią. A gdy słońce wyżej świeci, zamiast mgieł ganiają dzieci. Ryby robią szum pod tratwą, złapać rybę nie jest łatwo...

77-100 Bytów, Pomysk Wielki 61
59 822 48 04
pomysk@wp.pl

[ Agroturystyka ]

Dzwoniąc powołaj się na serwis kaszeb.pl

 

Ośrodek Wczasowo- Wypoczynkowy Debrzyno

Ośrodek Wczasowo- Wypoczynkowy Debrzyno położony jest na przepięknym terenie Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego. Ośrodek jest czynny przez cały rok i o każdej porze roku nasi goście znajda dla siebie rozrywkę. Gospodarujemy pokojami 2- i 3-osobowymi, pokojami typu studio oraz domkami letniskowymi. Zapraszamy na aktywny wypoczynek!

83-406 Wąglikowice, Debrzyno
58 686 72 04 lub 58 686 70 48
debrzyno@baustal.com.pl

[ Ośrodki wczasowe ]

Dzwoniąc powołaj się na serwis kaszeb.pl

 

Agroturystyka, pokoje u Gabi.

Kwatera za miastem, obok staw, PZW, parking, plac zabaw, całodobowe
domowe wyżywienie, tylko 4 pokoje.

77-100 Bytów, Małachowskiego 20
606257348
pokoje-u-gabi@o2.pl

[ Agroturystyka ]

Dzwoniąc powołaj się na serwis kaszeb.pl

 

Gospodarstwo agroturystyczne [magnolia] w Sulminie gm. Żukowo

Gospodarstwo Agroturystyczne Magnolia otacza piękny ogród o powierzchni
około 1 ha. W ogrodzie tym znajduje się jeziorko (3000 metrów kwadratowych), plac zabaw, boisko do siatkówki oraz wiata letniskowa, służąca do organizowania ognisk, grilla czy innych imprez na świeżym powietrzu. Jeziorko służy nie tylko celom estetycznym. Organizowane są bowiem na nim zawody w sportowym połowie ryb.

Całość tworzy wspaniałą kompozycję, która uspokaja i pobudza zmysły.
Wygląd ogrodu i jego urok na długo pozostają w pamięci odwiedzających nas Gości.

[58] 685 71 93, 503-831-901
magnolia.sulmin@wp.pl

[ Agroturystyka ]

Dzwoniąc powołaj się na serwis kaszeb.pl

 

Domki letniskowe nad jeziorem

Oferujemy Państwu domki letniskowe położone tylko 12 metrów od lasu z widokiem na jezioro Rzuno w otulinie Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego. Do dyspozycji Państwa są 4-osobowe, komfortowe i w pełni wyposażone domki, oddane do użytku w maju 2009.

83-425 Dziemiany, ul. Lesna 6
889 131 961
dziemiany@wakacjenakaszubach.pl

[ Domki letniskowe ]

Dzwoniąc powołaj się na serwis kaszeb.pl

 

Agroturystyka-camping Koziołkowo

Agroturystyka Kaszuby Gospodarstwo agroturystyczne KOZIOŁKOWO zaprasza ludzi szukających pełnego spokoju, aktywnego wypoczynku i rekreacji w bór głuchy, bez końca i granic.

83-430 Stara Kiszewa, Bartoszylas
586876055
info@koziolkowo.pl

[ Agroturystyka ]

Dzwoniąc powołaj się na serwis kaszeb.pl

 

Dom Gościnny Guzkówka

Dom Gościnny Guzkówka to niewielki pensjonat agroturystyczny na Kaszubach we wsi Sycowa Huta. Dom położony jest z dala od wsi, w lesie nad jeziorem Żołnowo. Do dyspozycji Gości są na parterze 4 pokoje 2-osobowe z łazienkami na piętrze oraz salon kominkowy z tv i jadalnia na parterze domu. Latem posiłki podajemy na tarasie na zewnątrz - przy ładnej pogodzie.

83-406 Wąglikowice, Sycowa Huta 29
0601 406 176
guzkowka@guzkowka.pl

[ Pensjonaty ]

Dzwoniąc powołaj się na serwis kaszeb.pl

 

Srebrny klon

Gospodarstwo agroturystyczne ,,Srebrny klon" znajduje się w urokliwym i interesującym zakątku ziemi kaszubskiej. Malownicze krajobrazy, liczne zabytki i rozmaite możliwości spędzania wolnego czasu dają pewność, że nasi goście będą zadowoleni z wypoczynku u nas.

77-100 Bytów, Mierosławskiego 78
59 822 4554
zwolscy2@tlen.pl

[ Agroturystyka ]

Dzwoniąc powołaj się na serwis kaszeb.pl

 

Pensjonat Nad Jeziorem LAKESIDE

Sala restauracja weselna nad jeziorem na Kaszubach. Oferujemy i aranżujemy ceremonie ślubów kościelnych i cywilnych w plenerze nad brzegiem jeziora Ostrzyckiego.

83-324 Ostrzyce, Brodnica Dolna 123
58 685 35 42
biuro@lakeside.pl

[ Pensjonaty ]

Dzwoniąc powołaj się na serwis kaszeb.pl

 

Złota Dolina

Oferujemy dla państwa 40 miejsc noclegowych w pokojach 2,3,4 osobowych z łazienkami, telefonem i Tv oraz pokojach 1, 2 osobowych z nowoczesnym węzłem sanitarnym na korytarzu.

83-324 Brodnica Górna, Chmieleńska 36
(58) 681 29 02, 0 512 41 81 70
biuro@zlotadolina.pl

[ Ośrodki wczasowe ]

Dzwoniąc powołaj się na serwis kaszeb.pl

 

Gościniec Kaszub

Do dyspozycji gości pokoje 2,3 i 4 osobowe salon z kominkiem, biblioteczka, stół bilardowy, oraz domek (4, 6 osobowy). Wszystkie pokoje posiadają łazienkę i telewizor

83-442 Wdzydze Tucholskie , Wdzydze Tucholskie 40
(58) 687 31 36, 0 604 880 644
agrokaszub@tlen.pl

[ Kwatery prywatne ]

Dzwoniąc powołaj się na serwis kaszeb.pl

 

Ośrodek Wczasowy Stoczni Północnej

Nasz ośrodek oferuję bazę noclegową 27 domków 4 - 6 osobowych i 5 pawilonów hotelowych. Polecamy 3 sale na wesela i zjazdy na 250, 120 i 50 osób. Polecamy obozy jeździeckie

83 - 441 Karsin, Rogalewo 1
(58) 687 34 24, 0 604 880 644
agrokaszub@o2.pl

[ Ośrodki wczasowe ]

Dzwoniąc powołaj się na serwis kaszeb.pl

 

Półwysep Lipa

Główną atrakcją Półwyspu Lipa jest piękne pole campingowe oraz zespół domków wczasowych od 2 do 6 osobowych. Miejsca campingowe położone sa pośród drzew z łatwym dostępem do jeziora. Oprócz tego znajduje się tutaj bar-tawerna żeglarska oraz przystań żeglarska.

83-442 Karsin, Wdzydze Tucholskie - Lipa 2
(58) 687 32 45, 0 601 846 265
biuro@knitter.pl

[ Domki letniskowe ]

Dzwoniąc powołaj się na serwis kaszeb.pl

 

Hotel Janta

Hotel Janta dysponuje 60 miejscami noclegowymiw pokojach 2 i 3 osobowych. Wszystkie pokoje posiadają łazienkę i TV. Podejmujemy się także organizacji przyjęć firmowych, prywatnych, wesel, komunii itp.

83-425 Dziemiany, ul. Wyzwolenia 29
(58) 688 01 47, (58) 688 06 00
hoteljanta@o2.pl

[ Hotele ]

Dzwoniąc powołaj się na serwis kaszeb.pl

 

Leśny Dwór

Hotel - Restauracja LEŚNY DWÓR to idealne miejsce, by zorganizować: szkolenie,pobyt integracyjny czy przyjęcie okolicznościowe, ale nade wszystko przyjechać na wypoczynek w ciszy, w bliskim kontakcie z naturą.

83-320 Sulęczyno, ul. Żeromskiego 15
(58) 684 40 60, (58) 684 47 36
biuro@lesnydwor.pl

[ Hotele ]

Dzwoniąc powołaj się na serwis kaszeb.pl

 

U Stolëma

Pensjonat "U Stolëma" dysponuje 90 miejscami noclegowymi: 20 pokoi 2, 3, 4 osobowych z łazienkami i TV oraz 4 domki całoroczne 6 osobowe typu Wieżyca z łazienkami, lodówką i TV.

83-314 Somonino, Ostrzyce, Droga Kaszubska 8A
(58) 684 18 77
ustolema1@wp.pl

[ Pensjonaty ]

Dzwoniąc powołaj się na serwis kaszeb.pl

 

Zajazd u Czórlińściego

Zajazd U Czórlińściego zaprasza na wczasy nad jeziorem na Kaszubach. Oferujemy noclegi w Chmielnie, pokoje z łazienkami i apartamenty. Obiekt funkcjonuje przez cały rok.

83-333 Chmielno, ul. Gryfa Pomorskiego 63
(58) 684 22 78
czorlinski@wp.pl

[ Ośrodki wczasowe ]

Dzwoniąc powołaj się na serwis kaszeb.pl

 

Domek Letniskowy Koźlice

Domek letniskowy przy leśniczówce. Domek typu hotelarskiego. Posiada do 8 miejsc noclegowych, oddalony 3 km od miejscowości Sominy. Położony przy lesie w malowniczym krajobrazie, tuż przy leśniczówce. Wszelkie udogodnienia na miejscu.

77-143 Sominy, ul. Leśna
600-902-442
kozlice@wp.pl

[ Domki letniskowe ]

Dzwoniąc powołaj się na serwis kaszeb.pl

 

Pensjonat Sawanna - Pokoje gościnne na Kaszubach

Nasz pensjonat mieści się w odległości zaledwie 300 m od jeziora Dąbrowskiego. Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy cztery pokoje dwuosobowe. Piękna okolica i wiele atrakcji. Zapraszamy!

83-316 Gołubie, ul. Wczasowa 9
509 59 87 59
lucynamroczek@yahoo.pl

[ Pensjonaty ]

Dzwoniąc powołaj się na serwis kaszeb.pl

 

Kania - Beata Jankowska

Zwiedzając Kaszuby z przewodnikiem dowiesz się wielu ciekawych rzeczy, poznasz historię, piękno, tradycje i folklor kaszubski. Nauczysz się śpiewać Kaszubskie Nuty, poznasz język kaszubski, zażyjesz oryginalnej tabaki, posmakujesz kaszubskiego chleba ze smalcem oraz poznasz smak prawdziwych ruchanek..

83-400 Kościerzyna, ul. M. C. Skłodowskiej 4/3
(58) 686 80 95, 0 691 937 781
beatajankowska@vp.pl

[ Przewodnicy ]

Dzwoniąc powołaj się na serwis kaszeb.pl

 

Stanica PTTK we Wdzydzach

Stanica Wodna PTTK we Wdzydzach to bardzo charakterystyczny obiekt nad „Kaszubskim Morzem” – Jeziorami Wdzydzkimi i na kajakowym szlaku rzeki Wdy. Korzenie sięgają roku 1956, wtedy to powstały pierwsze kultowe domki na palach przeznaczone i przystosowane dla kajakarzy, wrosły one na stałe w krajobraz Wdzydz. Po gruntownej modernizacji dalej służą turystom zapewniając niezły standard.

83-400 Wąglikowice, Wdzydze Kiszewskie
(58) 686 12 15, 0 607 590 350
stanica@wdzydze-stanica.pl

[ Ośrodki wczasowe ]

Dzwoniąc powołaj się na serwis kaszeb.pl

 

Hotel Wrota Kaszub

Hotel Wrota Kaszub oferuje 60 miejsc hotelowych w komfortowo i elegancko wyposażonych 28 pokojach jedno, dwu lub trzy osobowych oraz apartamentach. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki WC, TV oraz telefon.

83-430 Stara Kiszewa , ul. Konarzyńska 16,
(58) 687 64 26, 0 512 867 717
rezerwacja@wrotakaszub.pl

[ Hotele ]

Dzwoniąc powołaj się na serwis kaszeb.pl

 

Agrokaszuby

Oferujemy 3 mieszkania z osobnym wejściem 4-5 osobowe. Są to mieszkania 2 pokojowe z kuchnią i łazienką w pełni wyposażone. Położone na Kaszubach nad jeziorem z dużym ogrodem.

77-123 Rokity, Rokity 30
059-82-12-888
madelaine85@wp.pl

[ Agroturystyka ]

Dzwoniąc powołaj się na serwis kaszeb.pl

 

Stara Grusza

Naszym gościom mamy do zaoferowania 3 mieszkania wypoczynkowe, a w tym: 2 kwatery z dwiema sypialniami, salonem z aneksem kuchennym i łazienką oraz 1 kwaterę z sypialnią, kuchnią i łazienką.

83-430 Stara Kiszewa, Lipy 18
0 506 832 257
adam@stara-grusza.com.pl

[ Kwatery prywatne ]

Dzwoniąc powołaj się na serwis kaszeb.pl

 

Agroturystyka Pod Klonem

Oferujemy Państwu atrakcyjnie położoną w lesie i wśród jezior Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego kwaterę agroturystyczną, przeznaczoną wyłącznie dla gości w której proponujemy trzy pokoje z łazienkami i aneksami kuchennymi oraz dwa pokoje ze wspólną kuchnią i węzłem sanitarnym.

83-406 Wąglikowice, Czaplewo 56/2
(58) 680 99 46, 0 505 337 523
podklonem@op.pl

[ Agroturystyka ]

Dzwoniąc powołaj się na serwis kaszeb.pl

 

U Zbója - Ośrodek wczasów zdrowotnych

Oferujemy państwu niepowtarzalny wypoczynek połączony z poprawą zdrowia i regeneracją sił witalnych organizmu. Zmiana sposobu odżywiania jaką proponujemy w naszym ośrodku w formie diety warzywno-owocowej, pozwala odzyskać zdrowie i powrócić do życia zgodnego z prawami natury – uruchamiają się i usprawniają mechanizmy samoleczące.

83-316 Gołubie Kaszubskie, ul. Wczasowa 29,
(58) 684 36 57
uzboja@uzboja.pl

[ Ośrodki wczasowe ]

Dzwoniąc powołaj się na serwis kaszeb.pl

 

Shell-Motel

Przytulny motelik, w centrum miasta. W każdym pokoju łazienka, telewizor LCD, internet oraz klimatyzacja. Przy obiekcie darmowy,monitorowany parking oraz garaż dla 2 samochodów.

77-100 Bytów, ul. Zaułek Drozdowy 2
59 822 81 55
info@shell-bytow.pl

[ Hotele ]

Dzwoniąc powołaj się na serwis kaszeb.pl

 

Agroturystyka pod bocianami

Nasze gospodarstwo leży w malowniczej miejscowości GRABOWSKA HUTA położonej na Pojezierzu Kaszubskim między Kościerzyną a Kartuzami, ok. 50 km od morza w otulinie Narodowego Parku Krajobrazowego. Gospodarstwo Agroturystyka Pod Bocianami dzięki swojemu położeniu pozwoli na miły wypoczynek w przygotowanych dla gości dwóch domach.

83-403 Grabowo Kościerskie, Grabowska Huta 26
(58)687-01-14, 0 880 397 014
tomekstolc@op.pl

[ Agroturystyka ]

Dzwoniąc powołaj się na serwis kaszeb.pl

 

Zawiaty

Ośrodek Wypoczynkowy Zawiaty zajmuje zalesiony stok o powierzchni 2,4 ha, a naszym Gościom proponujemy zakwaterowanie w nowoczesnych i wygodnych całorocznych domkach drewnianych, wyposażonych we wszystkie udogodnienia niezbędne do przyjemnego spędzenia wolnego czasu. W okresie jesienno - zimowym są ogrzewane.

77-116 Czarna Dąbrówka, Zawiaty
(59) 821-25-38, 0 783-008-783
zawiaty@pks-sa.com

[ Ośrodki wczasowe ]

Dzwoniąc powołaj się na serwis kaszeb.pl

 

Struś. Gospodarstwo Agroturystyczne.

Gospodarstwo Agroturystyczne Struś w Garczynie k/Orla zaprasza na wczasy w pięknych okolicach Kaszub oraz w sąsiedztwie egzotycznych zwierząt - Strusi (Farma strusi afrykańskich). Do dyspozycji są dwa domki w pełni wyposażone o powierzchni 80 m2.

83-420 Liniewo, Garczyn 58
(058) 6879316, 604 412 575
michnowscy.agro@wp.pl

[ Agroturystyka ]

Dzwoniąc powołaj się na serwis kaszeb.pl

 

Agroregina

Nasz dom leży na obrzeżach Bytowa, blisko jeziora Jeleń. Blisko stąd do lasów, ścieżek rowerowych i przyrodniczych. Oferujemy Państwu samodzielną niezależną bazę noclegową.

77-100 Bytów, ul. Mierosławskiego 76
660 712 328
agroregina@o2.pl

[ Agroturystyka ]

Dzwoniąc powołaj się na serwis kaszeb.pl

 

Leśniczówka "Bącka Huta"

Kwatera agroturystyczna Leśniczówka w Backiej Hucie położona jest na terenie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego w centrum dużego kompleksu leśnego - Lasy Mirachowskie, w połowie drogi między wsiami Mirachowo a Kamienica Królewska. Dysponuje 2 pokojami 2 i 3 osobowymi oraz pełnym wyżywieniem.

83-342 Kamienica Królewska, Nowalczysko 3
( 058) 681-92-04
lesniczowka@op.pl

[ Agroturystyka ]

Dzwoniąc powołaj się na serwis kaszeb.pl

 

Hotel "Zamek"

W centrum Bytowa, na niewielkim wzgórzu, znajduje się gotycki Zamek, pochodzący z XIV wieku, gdzie w południowym skrzydle zamku znajduje się Hotel o wysokim standardzie. Jest to miejsce dawanej rezydencji książąt zachodniopomorskich, zwane niegdyś Domem Książęcym co niewątpliwie wpływa na urokliwość i specyfikę tego miejsca i urządzonego tu hotelu.

77-100 Bytów, ul. Zamkowa 2
(59) 822 20 94
hotzam@hotelzamek.com.pl

[ Hotele ]

Dzwoniąc powołaj się na serwis kaszeb.pl

 

Hotel Bismarck

Hotel Bismarck, malowniczo usytuowany na Ziemi Kaszubskiej w miejscowości Dąbie koło Bytowa oblężony jest przepięknym krajobrazem, którego człon tworzą tutejsze jeziora i lasy. Hotel oferuje poza noclegiem i rewelacyjna kuchnią oraz dyskotekami najróżniejsze atrakcje na każdą porę roku i dla każdego.

77-100 Bytów, Dąbie
059 822 74 74
bismarck@bismarck.pl

[ Hotele ]

Dzwoniąc powołaj się na serwis kaszeb.pl

 

Agroturystyka na Kaszubach - Noclegi Dywan

Oferujemy Państwu pokoje i apartamenty wypoczynkowe w malowniczej miejscowości Dywan, 8 km od Dziemian, na trasie Kościerzyna - Chojnice. Do dyspozycji gości są cztery pokoje dwuosobowe z łazienkami, aneksem kuchennym i tarasem oraz dwa pokoje czteroosobowe z łazienkami, dużą kuchnią i salonem z kominkiem.

83-425 Dziemiany, Dywan
0 602 214 497
rompur@wp.pl

[ Pensjonaty ]

Dzwoniąc powołaj się na serwis kaszeb.pl

 

Stara Gorzelnia

Gospodarstwo agroturystyczne Arcadia. Oferujemy Państwu oddzielną część domu, w której znajdują się 4 pokoje 2 i 3 osobowe z 3 węzłami sanitarnymi (prysznic + WC) oraz 1 apartament w urokliwym miejscu poza zgiełkiem codziennej pracy i problemów.

77-141 Borzytuchom, Osieki 28
0 607 358 342
staragorzelnia@hotmail.com

[ Agroturystyka ]

Dzwoniąc powołaj się na serwis kaszeb.pl

 

Zielone Wzgórza

Oferujemy do wynajęcia 6 domków wczasowych nad jeziorem Gubisz. Każdy domek letniskowy jest w wysokim standardzie. Domki letniskowe są do wynajęcia także na sylwestra i inne imprezy. Wynajem domku w dobrych i atrakcyjnych cenach !

77-100 Bytow, Mądrzechowo 41 B
0 607 601 736
domki@domkikaszuby.pl

[ Domki letniskowe ]

Dzwoniąc powołaj się na serwis kaszeb.pl

 

Gabrysin

Domki murowane 4 i 6 osobowe, z centralnym ogrzewaniem oraz pełnym wyposażeniem w centrum Szwajcarii Kaszubskiej.

058 684-27-86
wygoda@autograf.pl

[ Domki letniskowe ]

Dzwoniąc powołaj się na serwis kaszeb.pl

 

Zespół Domów Wczasowych we Wdzydzach

Zespół Domów Wczasowych Helena - Danuta - Gabriela - Marzenie to rodzinna firma hotelarsko-gastronomiczna położona nad „Morzem Kaszubskim” – we Wdzydzach Kiszewskich na terenie Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego.

83-406 Wąglikowice, Wdzydze Kiszewskie 41 - 43
058 686 13 08
helenadw@wp.pl

[ Ośrodki wczasowe ]

Dzwoniąc powołaj się na serwis kaszeb.pl

 

Hotel-ik

Obiekt usytuowany jest w samym centrum miasta. Panuje tu jednak atmosfera ciszy i spokoju.
U nas tanio i dobrze zjesz, a także znajdziesz nocleg w przystępnej cenie.

83-400 Kościerzyna, ul. Długa 26
+48 58 686-62-98
poczta@hotelik-koscierzyna.pl

[ Hotele ]

Dzwoniąc powołaj się na serwis kaszeb.pl

 

eFKa Wiele

Ośrodek Wypoczynkowy eFKa Wiele. Zapraszamy w piękny zakątek Kaszub! Turystyczna wieś Wiele leży na południu Pojezierza Kaszubskiego, ok. 90 km od Trójmiasta.

83-441 Wiele, Piątkowo 2
058 687 34 65
efka@efka-wiele.pl

[ Ośrodki wczasowe ]

Dzwoniąc powołaj się na serwis kaszeb.pl

 

Hotel Niedźwiadek

Wiosna, lato, jesień, zima... Na Kaszubach pięknie jest zawsze! Zawsze warto też odwiedzić Hotel Niedźwiadek - oferujemy wypoczynek i atrakcje na każdą porę roku i na każdą kieszeń! W naszym hotelu możesz zadbać o swoje zdrowie, możesz też obcować tu z naturalną przyrodą. Sam teren, który zajmuje hotel, to 15 ha, na których każdy znajdzie dla siebie swój ulubiony zakątek.

83-406 Wąglikowice, Wdzydze Kiszewskie 32
+48 58 686 13 13
recepcja@hotelniedzwiadek.pl

[ Hotele ]

Dzwoniąc powołaj się na serwis kaszeb.pl

 

Usługi Agroturystyczne

Proponujemy Państwu wypoczynek w pięknie położonym nad jeziorem apartamencie 4 osobowym z garażem. Zarówno z apartamentu jak i z balkonu widać przepiękny widok na jezioro. Ponadto oferujemy Państwu możliwość wypożyczenia łódek, rowerów, wędek, quada.

83-400 Kościerzyna, Dobrogoszcz 6a
058-686-23-95
przemyslawmodrzejewski@wp.pl

[ Kwatery prywatne ]

Dzwoniąc powołaj się na serwis kaszeb.pl

 

Agroturystyka Kaszuby pod Morwą

Strona kaszubskiego gospodarstwa agroturystycznego mieszczącego się w blisko Kaszubskiego Morza - Jeziora Wdzydze. Strona zawiera bardzo dużo zdjęć. Gospodarstwo oferuje 3 części mieszkalne do wynajmu, bardzo duży ogród, miejsce na grill, ognisko, lawy drewniane, huśtawki, oryginalna zadaszona kaszubska wiata ogrodowa. Do lasu jest tylko 100 m - gospodarstwo otaczają lasy dookoła. Jest to Wdzydzki Park Krajobrazowy a wiec obszar chroniony prawnie ze względu na swoje unikatowe Krajobrazy. W pobliżu jest bardzo dużo oznaczonych ścieżek zarówno pieszych jak i rowerowych, istnieje możliwość zorganizowania spływów kajakowych.

83-406 Wąglikowice, Skoczkowo 5
504 844 170

[ Agroturystyka ]

Dzwoniąc powołaj się na serwis kaszeb.pl

 

Kaszuby-Gowidlino-domek drewniany z kominkiem

Witamy Państwa! Na terenie Kaszub w miejscowości Gowidlino posiadamy do wynajęcia domek letniskowy, drewniany, o powierzchni 75 m2. Na parterze znajduje się pokój kominkowy z wyjściem na taras i aneksem kuchennym oraz łazienka (wc + prysznic ). Na piętrze są trzy sypialnie plus balkon. Domek jest usytuowany na działce o powierzchni 1200 m2, ogrodzonej i zalesionej. Dojście do jeziora zajmuje ok.10 minut. Spokój i cisza jest domeną Kaszub, dorodnych w grzyby i ryby. Niepowtarzalna i miła atmosfera oraz profesjonalna obsługa zagwarantują Państwu zadowolenie z pobytu, a przeżyte chwile na długo pozostaną w Państwa pamięci. Będzie nam bardzo miło gościć Państwa. Zadowoleni Goście - to nasza satysfakcja. Cena: od 1.06 do 31.08 220zł od 1.09 do 31.09 200zł Tel.: 606-802-719 lub 784-047-908 Serdecznie zapraszamy!

606802719

[ Domki letniskowe ] [ Kwatery prywatne ]

Dzwoniąc powołaj się na serwis kaszeb.pl

 

Marek Szczepanek Pokoje i Noclegi na Kaszubach

Oferujemy dla osób samotnych, par jak całych rodzin trzy pokoje do wypoczynku, do noclegu z możliwością całodziennego wyżywienia. Pokoje mają bardzo sympatyczny wystrój wnętrz.

83-430 Stara Kiszewa, ul. A.Mickiewicza 2
504 835 533

[ Kwatery prywatne ]

Dzwoniąc powołaj się na serwis kaszeb.pl

 

Dworek NOVELLO

Zapraszamy do wyjątkowego w swoim rodzaju obiektu położonego 20 km od
centrum miasta Gdańsk, 3 km od portu lotniczego w Rębiechowie.
Dysponujemy czterema salami mieszczącymi od 30 do nawet 220 osób. Do
dyspozycji naszych gości posiadamy 28 pokoi z TV, łazienką oraz
dostępem do Internetu. Pokoje podzielone są na strony świata i regiony
Polski.

80-297 Banino, ul. Sosnowa 17
058 694 36 96 lub 508 309 013
biuro@dworeknovello.pl

[ Pensjonaty ]

Dzwoniąc powołaj się na serwis kaszeb.pl

 

Domek do wynajęcia KASZUBY

Domek 8 osobowy położony w spokojnej okolicy w turystycznej miejscowości Stężyca, 60 km od Trójmiasta. W pobliżu Biedronka;) pub, restauracje. Możliwość wypożyczenia sprzętu wodnego.Więcej zdj na www.strzalstezyca.pl

83-322 Stężyca, Źródlana
889-304-305
kaczmar2010@wp.pl

[ Domki letniskowe ]

Dzwoniąc powołaj się na serwis kaszeb.pl

 
kaszeb.pl - Kościerzyna, Kartuzy, Bytów: noclegi Kościerzyna, Restaracje Kartuzy, Katalog stron,
wykonane przez: www.derwi.pl
Kaszeb.pl, Kościerzyna, Kartuzy, Bytów

Fatal error: Call-time pass-by-reference has been removed in /home/derwi02/ftp/kaszeb.pl/modules/mod_PageStatistics/PageStatistics.class.php on line 639