Kaszuby - Kaszeb.pl, Kościerzyna, Kartuzy, Bytów
Kaszuby - Piątek, 22 czerwca 2018 - Pauliny, Sabiny, Tomasza

Rozkłady jazdy

Baner B1

Sonda

Czy wezmą Państwo udział w wyborach parlamentarnych 9 października?

głosuj

Ostatnio dodane obiekty

Nasi partnerzy

dodaj wpis !!!Katalog firm w serwisie kaszeb.pl

Handel > Cukiernie

Piekarnia Cukiernia jest producentem bardzo szerokiej gamy produktów piekarniczych i cukierniczych, a w sezonie letnim lodów produkowanych metodą tradycyjną. Oferta handlowa obejmuje około 300 pozycji asortymentowych w tym: ciasta, ciasteczka, torty, lody, pieczywo w różnych postaciach i smakach.

Piekarnia Cukiernia B&J Jarzębińscy ul. Świętojańska 20, 83-400 Kościerzyna
0-603-614-301
biuro@jarzebinski.pl
jarzebinski.pl

[ Cukiernie ] [ Piekarnie ]

Dzwoniąc powołaj się na serwis kaszeb.pl


Piekarnia Cukiernia B. i J. Jarzębińscy istnieje od 1977 roku i jest przedsiębiorstwem rodzinnym. Siedziba firmy znajduje się w samym centrum Kościerzyny, pięknego miasta położonego wśród niezliczonych jezior Szwajcarii Kaszubskiej.

W ciągu 30 lat działalności firma bardzo się rozwinęła, produkcja odbywa się w dwóch zakładach na terenie Kościerzyny. Codziennie 150 osób przygotowuje pachnące i apetyczne wypieki, które klienci z ochotą kupują.

Piekarnia Jarzębińskich jest przedsiębiorstwem znanym w województwie pomorskim. Swoje produkty sprzedajemy w 300 punktach handlowych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego transportu zapewniamy swoim odbiorcom odpowiednie warunki higieniczno-sanitarne oraz terminowość dostaw. Produkcja oparta jest na tradycyjnych i własnych recepturach, które ciągle ulepszamy. Stosowane są surowce bardzo wysokiej jakości, które są skrupulatnie dobierane.

Przestrzeganie zasad Dobrej Praktyki Produkcyjnej i Higienicznej oraz systemu HACCP, daje gwarancję jakości i bezpieczeństwo naszych produktów, a stali klienci są tego odzwierciedleniem . Stawiamy na rozwój i solidność firmy ciągle inwestując w nowoczesne urządzenia dobrych firm, które ułatwiają pracę pracownikom. Corocznie zwiększamy sprzedaż produktów zarówno w ujęciu ilościowym jak i wartościowym.

W 2005 roku oddany został do użytku nowy zakład produkcyjny przy ul. Przemysłowej. Jego przestronne i dobrze wyposażone wnętrze jest dla nas powodem do dumy. Najważniejszym założeniem, które sobie stawiamy, to zadowolenie klienta, więc staramy się zapewnić wysoką jakość produkowanych wyrobów oraz bezpieczeństwo zdrowotne. Piekarnia przez wszystkie lata działalności zyskała dobry wizerunek i chcemy aby dalej była znaną i cenioną firmą. Dowodem uznania naszych starań jest zaszczytna nagroda ,,Piekarza roku 2008" na XII Międzynarodowych Targach Chleba.


kaszeb.pl - Kościerzyna, Kartuzy, Bytów: noclegi Kościerzyna, Restaracje Kartuzy, Katalog stron,
wykonane przez: www.derwi.pl
Kaszeb.pl, Kościerzyna, Kartuzy, Bytów