Kaszuby - Kaszeb.pl, Kościerzyna, Kartuzy, Bytów
Kaszuby - Czwartek, 21 marca 2019 - Benedykta, Lubomiry, Lubomira

Rozkłady jazdy

Baner B1

Sonda

Czy wezmą Państwo udział w wyborach parlamentarnych 9 października?

głosuj

Ostatnio dodane obiekty

Nasi partnerzy

Regulamin

Regulamin umieszczania obiektów w Katalogu Firm na portalu regionalnym kaszeb.pl.

§ 1

Wydawcą i właścicielem serwisu kaszeb.pl jest firma Derwi Jarosław Derdowski Usługi Informatyczne z siedzibą w Nowym Bukowcu, NIP: 591-158-17-31, REGON: 220375592.

§ 2

Katalog Firm portalu kaszeb.pl przeznaczony jest dla firm mających swą siedzibę na obszarze powiatu kartuskiego, kościerskiego lub bytowskiego oraz działających i oferujących swoje usługi bądź produkty na w/w obszarze.

§ 3

Wpis do Katalogu Firm może nastąpić w dwojaki sposób:

  1. Bezpośrednio przez właściciela firmy, bądź osobę przez niego wyznaczoną poprzez wprowadzenie danych w formularzu Katalogu Firm kaszeb.pl umieszczoną na stronie www.kaszeb.pl/pAnonseSAdd.html
  2. Pośrednio przez administratora strony, po przesłaniu na adres redakcja@kaszeb.pl maila z oficjalnego adresu mailowego firmy, z podaniem informacji i przesłaniem materiałów, jakie mają zostać zamieszczone w treści wpisu oraz potwierdzeniem zapoznania się z regulaminem umieszczania obiektów w Katalogu Firm na portalu regionalnym kaszeb.pl.

§ 4

Do Katalogu Firm można dodawać wpisy:

  1. podstawowe (bezpłatne) - zawierające nazwę firmy, ulicę, miasto, powiat, numer telefonu, e-mail, krótki opis do 300 znaków zawierający informacje o zakresie działalności firmy. Wpis można przypisać do jednej kategorii (branży). Wpis jest umieszczany w Katalogu Firm na okres jednego roku. Po tym okresie redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia wpisu.
  2. rozszerzone (płatne) - zawierające nazwę firmy, ulicę, miasto, powiat, numer telefonu, e-mail, stronę www, logo firmy, krótki opis działalności do 300 znaków, długi opis działalności do 2000 znaków oraz do czterech zdjęć. Do wiadomości redakcji od firm oraz sklepów internetowych podaje się ponownie nazwę firmy, adres, oraz numer NIP (zgodnie z art. 21 ustawy o swobodzie działalności gospodarczej). Wpis można przypisać do maksymalnie trzech kategorii (branży). Wpis jest umieszczany w Katalogu Firm na okres jednego roku. Po tym okresie redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia wpisu.

§ 5

Dodanie rozszerzonego wpisu obiektu do Katalogu Firm na portalu kaszeb.pl oraz jego prezentacja przez dwa tygodnie od momentu umieszczenia na portalu jest bezpłatna.

W czasie tego okresu należy uiścić opłatę w wysokości 39 złotych netto aby wpis był widoczny przez okres jednego roku od końca okresu bezpłatnego.

Wpisy można poddawać bezpłatnej edycji poprzez przesłanie do administratora wytycznych lub materiałów potrzebnych do dokonania zmian.

Płatności za wpis rozszerzony należy dokonać przelewem na konto bankowym firmy Derwi Jarosław Derdowski Usługi Informatyczne w banku Millennium S.A. O/Kościerzyna rachunek: 14 1160 2202 0000 0000 8606 3123.

Dokonanie wpłaty nie umożliwia przyjęcia wpisu, który jest niezgodny z niniejszym regulaminem. W tytule przelewu należy umieścić frazę „Wpis do katalogu Kaszeb.pl” oraz podać NIP lub nazwę firmy. Np. „Wpis do katalogu Kaszeb.pl Twoja firma”

§ 6

Opłata za prolongatę na kolejny rok w przypadku wpisu rozszerzonego w Katalogu firm na portalu kaszeb.pl wynosi 40 złotych netto. Wpis podstawowy nie jest objęty żadną opłatą, niezależnie od czasu jego publikacji.

§ 7

Wpisy rozszerzone znajdują się w pierwszej kolejności w kategorii Katalogu Firm.

§ 8

Redakcja zastrzega sobie okres 14 dni roboczych na rozpatrzenie zgłoszenia wpisu do Katalogu Firm.

§ 9

Portal kaszeb.pl zastrzega sobie prawo do gramatycznej, ortograficznej oraz stylistycznej korekty informacji użytych bądź mających zostać wykorzystanych we wpisie do Katalogu Firm.

§ 10

Portal kaszeb.pl ma prawo odmówienia zamieszczenia wpisu w Katalogu Firm w przypadku gdy treści w nim zawarte są niezgodne z zasadami współżycia społecznego, naruszają prawo polskie i międzynarodowe, dobre obyczaje oraz niniejszy Regulamin.

§ 11

Portal kaszeb.pl zobowiązuje się dopełnić wszelkich starań, aby usługi świadczone na rzecz firm reklamujących się w naszym Katalogu Firm były jak najwyższej jakości.

kaszeb.pl - Kościerzyna, Kartuzy, Bytów: noclegi Kościerzyna, Restaracje Kartuzy, Katalog stron,
wykonane przez: www.derwi.pl
Kaszeb.pl, Kościerzyna, Kartuzy, Bytów

Fatal error: Call-time pass-by-reference has been removed in /home/derwi02/ftp/kaszeb.pl/modules/mod_PageStatistics/PageStatistics.class.php on line 639